Co to je Shamballa 1024?

Shamballa 1024 je léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Shamballa 1024 obsahuje 1024 symbolů (viz.stpně 1-4), které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. Někteří mistři dávají navíc k 1024 symbolům i dalších 512 zvířecích symbolů. Symboly jsou předávány telepaticky do aury zasvěcovaného během zasvěcení Mistrem učitelem Shambally 1024.

Využití: Tímto systémem je možné léčit kohokoli. Ovšem čím více je člověk navibrován ve vyšším frekvenčním spektru, tím rychleji projde léčebným procesem a rychleji se zregeneruje.

Shamballa je určena především pro ty, kteří započali vědomý vzestup. Západní medicína může totiž léčit jen na tělesné úrovni a na takové lidi už nefunguje.

Shamballa je kombinací energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je propojeno se vším (jednota nikoliv dualita) a to na všech úrovních, včetně Tebe samotného.


Důležité: Proto, aby jste mohli být do Shambally 1024, je důležité požádat mistra o změření navibrování..Ne každý může být ihned zasvěcen, jsou to silné energie a je potřeba je příjmout ve správný čas....

Na zasvědcení vřele doporučuji Lenku Singerovou <3
Lenka.osoba.cz