Moje zamyšlení...

Důležité v našem životě, je naleznout cestu zpět sami k sobě a najít svůj směr, svou cestu..Dělejte, to co milujete, ať už je to malování, zpěv, tanec, výroba atd.. Zdokonalujte se v tom, co milujete..Jedna osůbka, co jsem s ní měla konzultaci, mi sdělila, že ráda píše povídky, ale DODALA, ale to je jen pro mě - koníček, tím bych se živit nemohla..Ale proč? Proč si myslíte, že váš sen, se nemůže uskutečnit? Já si to taky myslela a sny se stávají skutečností..:) Nevzdávejte se a jděte za tím, co milujete!!!Třeba je toto zropvna vaše cesta..Nepohládejte si žádná, ale.... pokud něco chcete, žádná ale nejsou, nebo postupem času zmízí ♥...
Krásný páteční den Vám všem přeji, sluníčko je schováno zase za mraky, ale nám to nevadí, protože naše slunce září uvnitř nás samotným..Dopřejte si o víkendu relax, zajeďte si na houby, jděte na masáž nebo si kupte něco, co vaše srdce obohatí..Je důležité se obklopovat věcmi, které milujete,lidmi, které milujete...Podle Feng shui by jste měli vyhodit vše , co je jako veteš...Co ve vás vyvolává negativní pocity, ať už je to památka na kohokoliv..- zbavte se toho!..Očistěte svůj domov od nepotřebných věcí, hadříků, keramiky a spousty nepotřebných krámu, starého nábytku, prasklého nádobí..Udělejte očistu nejen sobě, ale i domovu..Energie ve vašem bytě se začne hýbat :)
Vše je uvnitř nás, své cílé a omezení si klademe sami v našem nitru..Vesmíru je jedno zda nám dá milion nebo tisíc korun, ale dokážeme si to my ve vlastním vnitřním světě dovolit, popř. připustit, že je možná abychom měli milion..
Máme na vše co chceme, co opravdu chceme vždy dostneme, ve správný čas..

Rada pro ty, kteří prodávají byt či dům...Namalujte se ptáčka, který letí a nese v zobáčku cedulku s vaší adresou a umístěte tento obrázek u vchodových dveří.. Pro upřesnění dopište i částku za jakou se má dům/byt prodat.. :)
Z knihy Feng šuej - 168 způsobů jak dodat harmonii svému domovu
PS: Podle mě to jde udělat u čehokoliv, co potřebujete prodat :)))

Krásné uplakané ráno všem a hlavně pracujícím...Jelikož slunce na obloze nám moc energie v těchto časech a v tomto létě nedá, je potřeba se více soustředit na vnitřní slunce v nás samotných. Je potřeba se více soustředit na vše, co nás činí šťastnými, je potřeba dbát více na to, abychom čili věci nikoliv z potřeby, ale z lásky, nikoliv, že musíme, ale protože chceme... Zaměřme se nejméně jednou de...nně na to, co naši duši obohatí...Neodsunujte věci, které vás baví, ale naopak se jim snažte věnovat co nejčastěji, ať je to třeba malování, tvorba, či četba knížky..Dělejte vše, po čem srdce touží a nabíjejte si baterky jiným způsobem, když slunce má dovolenou :)
Krásný láskyplný dníkk plný úsměvů a vnitřního klidu Vám přeji..


Je potřeba převzít 100% zodpovědnost za svůj život. Je pravdou, že vše kolem nás je pouze odrazem nás samotných nebo našich myšlenek..Je potřeba, aby jsem se na vše dívali z pohledu nás samotných..Např. Pokud trpíme nedostatkem lásky, něhy, pozornosti od partnera - dáváme my sami si dostatek lásky, něhy a pozornosti...Lidi kolem nás nám lžou do očí - ale co my ve vztahu k sobě samému, nelžeme si t...aké sami v něčem? Lidé nás nechválí, či si nás neváží - ale vážíme si nás samých? Partner nás má na X tém místě v seznamu - a na kolikátém místě máme my sami sebe? :) Vždy je důleité si ty otázky položit, co ve vás způsobuje to, že se toto děje...Všechny odpovědi naleznete uvnitř sebe sama, je potřeba se ztišit a naslouchat svému srdci :)


Každý večer usínejte ne se starostmi, strachem a obavami, ale naopak s tím co milujete, co vás činí šťastnými, co vám dělá radost, co se vám líbí, co chcete...Protože spánek je tzv . "pauza"...a tam kde skončíte večer, ráno vaše mysl pokračuje..Nalaďte se na tu správnou frekvenci hojnosti...Ponořte se do svých snů a s klidnou tváří usínejte..:)Nebo můj recept: opakování 4větiček nebo modlitby z knihy Svět bez hranic - úžasnééé na usmutí..Usínáte s klidem a mírem sami v sobě ♥


Neposuzujte, zda to nebo to je dobré nebo špatné..nějakým způsobem jste si to TO do života přitahli, aby jste se něco naučili a něco pochopily..Milujte tu situaci/toho člověka a snažte se naučit co nejvíce z dané situace...Nic se neděje náhodou, vesmír nás miluje a chce, aby jsme pěkné lezli po těch schůdkách a byli s každým schůdkem lepší a lepší..Pokud vás trápí nějaká situace, příjměte ji takovou jaká je, podějte ji, protože se tu objevila pro to, aby jste TO pochopili..Mějte krásný láskyplný dníček :)

Život je sen, život je láska...Milujme sebe a vše kolem sebe, vždyť vnější realita se formuje podle našich vnitřních, vědomích nebo nevědomích myšlenek..Vše, co má nějakou pevnou podstatu mělo své prvotné jádro v myšlence..Náš život je zahrádka, o kterou musíme pečovat, musíme ji milovat a vytrhávat plevel vzpomínek, bloků, negativních myšlenek či zakořeněných názorů..Zasévejme pouze nádherné květiny a radujme se z toho, jak se na nás smějí...Milujte sebe, od toho začněte, podívejte si do očí a věřte, v tu chvíli před vámi stojí jak nejlepší přítel, tak i studnice všem odpovědí na vaše otázky...Miluji život, protože mi každý den ukazuje, jak miluje on mě...
Fotky na zdi
Přichytťě lidi, když dělají správné věci, jsou milý, mají dobrou náladu a činí dobré věci..Vždy nás učili nebo i ochočovali, tak že jak ve škole tak i v zaměstnání, se poukazuje na naše chyby, snaží se nás dnes a denně přichytit při něčem , co nemáme nebo neumíme! Souhlasím s tím, že lidi by se měli povzbuzovat a chválit ♥

Nic není vně, vše je uvnitř vás..Ať vás trápí jakákoliv situace, právě vy ji můžete změnit svým postojem, svým příjmutím a pochopením...Úspěch je ve vašich rukou, nehledejte ho ve vnějším světě, ale uvnitř nás samotných...Nehledejte lásku u druhých, dokud nebudete milovat sebe..nečekejte bohaství, dokud nedáte taky něco ze své kapsy..Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno, miluj a budeš milován.....Vaše realita a vnímání je pouze odrazem vašich myšlenek, vašeho vědomí či nevědomí..
Pokud vás něco brzdí, k dosažení vytýčené cesty, snu nebo cíle, jsou to bloky v podvědomí, které je potřeba čistit...Jednejte na základě svého srdce nikoliv, na základě strachu..Položte si otázku, zda co to děláte, či prožíváte, že toto milujete nebo ze strachu z následků...Žíjte přítomným okamžikem..Posílám obětí :), miluji vás ♥


Ať láska vás provází po celý den..Ať úsměv nezmizí z vaší tváře...Vždy život je krásný sen, ať z vás vyzařuje jen pozitivní záře:)
Ať celý den provází jen smích, který vaši duši léčí. Ať cítíte energii z písmen mých a ať láska sálá z vašich očí...

Autor: Lucie Kičinová
Krásný dník Vám všem přeji a zároveň nádherný odpočinkový víkend, který je před námi..Když nemáme sluníčko na obloze, tak si musíme udělat sluníčko my sami, a to sami v sobě..Usmívejte se na ten svět, na ten život , který vás miluje..Usmívejte se na sebe a přejte si krásné ráno a dobrou noc:) Udělejte si něčím radost, a nezapomeňte odpočívat..♥ Zbylé kartičky vyložím během víkendu a ti, kteří se přihlásili na osobní konzultace, postupně stanovím termín..
Nezapomeňte smát, jako tito bůžkové a mějte radost ze života, radujte se z toho, co už máte, zbytek příjde! :) Vše má svůj správný čas.. :)


Jste nejdůležitějším člověkem ve svém životě, protože od vás vše vzniká a zaniká. Všichni jsme nedílnou součástí jednoho obrovského celku. Co prožíváme, na co myslíme, to co máme uvnitř nás samých nám tvoří naši vnější realitu. Vše je odrazem nás samých, ať už se nám to líbí nebo nelíbí..Pokud se Vám něco nelíbí, je potřeba se ptát sami sebe, nikoliv se stávat ...obětmi a vstahovat to na okolí (přátelé, partner, zaměstnání), co ve mně způsobujete toto a proč se to projevuje jako problém? Jak to mohu sám v sobě napravit..dalším důležitým měřítkem je, přestat používat slovíčko MUSÍM, ale používat slovíčko chci..Pokud něco chcete, tak to pak děláte..vím, že mnozí mi řeknou, ale já musím do té práce, musím to a to udělat..Zkuste si říct, já chci do této práce, a pokud se vám to nelíbí je na čase ve vašem vnitřním vesmíru buď něco opravit nebo se poohlednout po něčem co bude znít stejně jako vaše srdce:) Neříkám, že je to lehké nebo že se to stane jako mávnutím kouzelného proutku..Ale zkuste používat CHCI místo musím..Mně samotné se docela rozsvítilo v některých záležitostech :)..protoe pokud použíjete chci, berete opravdu 100% zodpovědnost za to, co děláte :)
Máte slunce na dlani :) vše se stane skutečným, ve správný čas! :)

Ať každý den stojí za to a ať i tento den je pro všechny z nás něčím vyjímečným ♥♥♥

 

 

Důležitá je v našem životě rovnováha... Dávejte a přijímejte..Pokud něco dostanete, měli by jste zase něco dát...Srovnejte svou vnitřní mužskou a ženskou energii...Dej a bude ti dáno..Přej a bude ti přáno..Miluj a budeš milován..Mysli teď tak jak chceš aby ti bylo zítra..:) Podobné přitahuje podobné...Pokud dáte z čist...é lásky či vděčnosti dar, vězte že za něj dostanete mnohem více.. :)

 

 

Přítomnost je zhmotněním našich minulých myšlenek..Přítomné myšlenky formují naši budoucnost..Tak kdy je správný okamžik začít myslet na to co chceme? PRÁVĚ TEĎ!!

 

 

Jakmile pochopíme, že nejsme oběti a příjmeme jakoukouliv situaci jako dar...máme vyhráno.. 

Každou situaci ve vašem životě (i tu nepříjemnou), jste si buď vytvořili v tomto životě či ještě před narozením..Jsou ude proto, aby vás něco nového naučily a posunuly vás dál ve vašem vývoji. Pohlédněte do sebe a ptejte, co mi tato situace přináší?Co se mám naučit?Co mi ukazuje?..Jakmile na to příjdete vztahy, situace se začnou měnit.Odpouštějte sobě i druhým a nesuďte nic a nikoho...Nic se neděje náhodou, každá situace či člověk ve vašem životě má smysl, důležité je najít jaký a nestát se obětí, která tímto trpí..Protože toto je špatný směr..Proto Vám všem přeji ať v k...aždé situaci, v každém člověku , v každém dni najdete dar..Dávejte víc lásky a budete milování..Buďte šťastni hned teď a vesmír se spojí, aby jste byli ještě více šťastnější. Buďte vděčný a děkujte..za každý den, dar, situaci...S láskou Lucka♥♥♥

 

 

 

 

Každý den je pro nás výzvou, abychom se něco nového naučili nebo něco starého pochopili..Život ani vesmír nás nechtějí trestat, ani lidé či situace ve kterých se objevujeme nebo je vidíme, toto vše nás chce posunout dál na naší cestě. A ikdyž byl kdykoliv problém hroznější nebo komplikovanější, vždy se vyřešil a my jsme se z této situace poučili.Proto každý den otevírejte srdce a koukejte na svět jeho očima. Koukejte s láskou na všechny lidi a situace a učte se..Klid a mír začíná u mne..

 

 

 

Jak funguje zákon přitažlivosti? A funguje opravdu všem?
Zkuste si sednout a zamyslet se nad tím, co jste v životě chtěli, po čem jste toužili?....Splnilo se vám to?
věřím že 99% lidí uričitě odpoví ANO.Těm, co odpoví NE - nepřišlo náhodou ještě něco lepšího než jste si přály?Vše je jak má být a vše příjde ve správnou dobu i okamžik...vesmír chce, aby jste byli š´tastní a spojí všechny své síly, aby vám splnil vše po čem vaše srdce touží...buď TOTO nebo něco lepšího :)

 

 

 

Největší síla, je síla myšlenky a síla zapomnění..Vyšlete přání, problém myšlenku..nebo si jej napiště . Nesnažte výsledek jakkoliv řídit nebo ovlivňovat - vyřešení/splnění k vám dojde ihned co to vše odevzdáte vyšším silám..A věřte, že i bez vaší pomoci se vám to splní/vyřeší :)..Jediné , co musíte dělat je věřit!!!