*Jděte za něčím jiným než za penězi

Jděte za něčím jiným než za penězi

 

kouzlo záměru - Čím jasnější je vám to, co chcete, tím snazší je prostě to do svého života přilákat.


Mravní ponaučení


1)Záměr v první řadě.

Můžete se nechat unášet tím, co vám životní okolnosti přinesou, nebo si můžete vytvořit vlastní směr a vlastní okolnosti. Začíná to rozhodnutím. Co chcete? Rozhodnout se. Vybrat. Deklarovat. Mé heslo je: troufni si na něco, co stojí za to. V tom je síla druhého kroku vzorce síly přitažlivosti.


2)Rozbít model

Jenom to, že ostatní prodávají své služby za hubičku, neznamená, že to musíte dělat taky tak. Važte si sami sebe. Jaká je vaše cena? Pokud máte jasno v tom, že peníze jsou nástrojem dobra, měli byste si umět účtovat, kolik trh unese.


3) Jděte za něčím jiným než za penězi.

To že po něčem toužíš, způsobí, že se mysl rozšíří k novým způsobům vydělávání peněz, potřebných na touhu (auto, dům) kdyby si šel jen po penězích pro peníze, možná bys nebyl tak smělý ve svých myšlenkách ani při stanovení ceny. Co skutečně chcete? Mějte také na paměti, že čím jste bohatší, tím víc můžete pomáhat lidem. Peníze pomáhají řešit problémy. Pokud chcete změnit svět, zbohatněte.


4) Vy to taky dokážete.

Jen se podívejte co víte a za co by druzí zaplatili, aby se to naučili. Pak z toho udělejte internetový kurs včetně lekcí a domácích úkolů... Vaše bohatství se možná skrývá přímo za tím, co se vám nechce udělat.

 

5) Duchovno není odloučeno od hmoty.

Jakmile si uvědomíte, že duch a hmota jsou dvě strany téže mince, můžete mít klidně nejen peníze, ale i štěstí. Na dolarové bankovce stojí : v boha věříme. Věříte?

 


(5 kroků- 1- co nechci, 2- co chci, 3-vyjasnit si, 4-pocity, 5-nechat věcem volný průběh, zatím co se zabýváte inspirovaným konáním)


to první, co lidé dělají špatně

VŽDYCKY EXISTUJE NĚJAKÁ CESTA

 

1) jaké máte výmluvy?

Nemůže dokázat to, co vy, protože......Jak jste doplnili větu? Napište všechny výmluvy...........................


2) Existuje na světě nějaký způsob, jak vaše výmluvy obejít. Jsou ty výmluvy, které jste uvedli, skutečné, nebo jen imaginární? Pokusili jste se některou z nich překonat? Překonal jiný někdy jindy tytéž překážky? Napište sem své odpovědi...................................

 

3) Co byste dělali, kdybyste neměli žádné výmluvy? Napiš.............................dělám co chci

Zdroj: Kniha síla přizžlivosti a web Astrosylvik